Kalıcı Makyaj Uygulamaları Saç Tasarım / Kuaför El / Ayak Bakımı (Manikür / Pedikür) Makyaj Hizmetleri Bölgesel Zayıflama / Selülit Masajı Cilt Bakımı Buz Lazer Epilasyon

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir.

Kalıcı Makyajda kullanılan ürünler bitki özlü olduğundan dolayı alerjik reaksiyon yaratma oranı yok denecek kadar azdır ve zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur. Kalıcı makyajın ömrü cilde göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak 2-5 yıl arasındadır. Ancak bu süre kişinin cilt yapısına, yaşına ve yaşadığı çevresel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Microblading / 3D Kıl Tekniği

Kaş, yüzdeki ifadeyi ve mimikleri ortaya çıkaran bir yapıdır. Kişiye göre değişen renkleri ve seyrekliği gelişen teknoloji sayesinde değiştirebilirsiniz. Microblading / 3D kıl tekniği, seyrek veya dökülen kaşları daha düzgün bir görünüme kavuşturmak için dövmeden farklı olarak kaş bölgesinin içini boyamak yerine özel Microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek çizgiler çizilerek kaşların doğal görünümünü bozmadan, ten ve saç rengine uygun bir renk seçilerek gerçek kaş görünümü verilmesidir.

Kaş Pudralama Tekniği

Cildin en ince tabakasına yapılan sık iğne atışları ile gerçekleştirilen Micro Pigmentlerin derinin bir tık üst tabakasına yapılan gölgelendirme tekniğine kaş pudralama tekniği denilmektedir. Pudralama tekniğinde renkler biraz fulüdür. Genellikle sürekli olarak kaşlarını doldurma ihtiyacı duyan kişilerin bu işlemi yaptırmaları gerekmektedir. Kaş kılları zayıf olan ve seyrek olan kişilerin genellikle tercih ettiği bir uygulamadır. Pudralama yöntemini diğer yöntemlerden ayıran bir diğer özelliği ise daha uzun süreli kullanılabilir olmasıdır.

Kaş Vitamini Uygulaması

Kaşlar da tıpkı saçlar gibi stres, hava şartları, çevre kirliliği, dengesiz beslenme alışkanlıkları, hastalıklar, ilaçlar, yanlış kozmetik ürün seçimi ya da bazen sadece genetik yatkınlık sebebiyle zamanla güçsüz hale gelebilir, seyrelerek dökülebilir.

Kaş vitamini, kaş tüylerinin diplerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir serum uygulamasıdır.

Kaş Laminasyon Uygulaması

Kaş Laminasyon uygulaması, kaşın formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak efektif bir görünüm sağlar. Yönleri aşağıda, sert, kıvrık ve zor şekil alıyorsa kaş laminasyonu ile daha yumuşak ve kolay şekillenebilen kaşlara sahip olursunuz.

Kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Laminasyonlu kaşlar ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar. İyileştirir, kaşları güçlendirir ve bunları protein botoks bakımı ile besler.

Kaş Laminasyon uygulamasının herhangi bir zararı yoktur, kaşa uygulanan vitaminler sayesinde işlem sonrası bile kaşlarınız gür görünür.

Kaş Silme Uygulaması

Kaşlar, ifadenin en önemli tamamlayıcısıdır. Asıl olan kaşı almak değil, yüzün yapısına en doğru ifade şeklini oluşturmaktır. Bu nedenle kaş şekillendirmesi önemli bir süreçtir. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yanlış cihaz ve yanlış boya kullanılarak yapılan uygulamalar nedeniyle mağdur olan kişilerin sayısı az değildir. Kullanılan malzemenin kötü olması dışında, bazen yapılan kontür yüz şekline uygun olmaz. Bu durumlarda kaşlara yapılan kalıcı makyajın silinmesi için farklı bir işlem uygulanmalıdır. Kaş silme işlemi ilgili bölgeye özel bir solüsyon verilerek pigmentlerin kusturulmasıyla yapılır. Bu solüsyonlar tamamen doğal malzemelerden üretilir ve içeriklerinde hiçbir asit yer almaz. Kaş silme işleminin gerçekleşmesi için solüsyonun pigmentlere kadar ulaşması gerekir. Bu sebeple çözüm olarak işlem seanslara bölünür ve 2 ya da 3 seans sonrası acele etmeden, deriyi zedelemeden uygulanır. Böylece işlemin başarısız olma riski ortadan kaldırılır. Solüsyon pigmentlere etki etmeye başladıktan sonra kabuk oluşur ve kalıcı makyaj da böylece silinmiş olur.

Kalıcı Dipliner Uygulaması

Kalıcı dipliner, göz kapağının hemen altına, kirpik hattının bulunduğu bölgeye yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Tercih ettiğiniz uzunlukta ve kalınlıkta yapılabilecek olan kalıcı dipliner uygulaması, sizi her gün dipliner çekmekten ya da gün içerisinde akan dipliner çizginizin akıp akmadığını kontrol etmekten alı koyan, kullanışlı ve estetik bir kalıcı makyaj tekniği uygulamasıdır.
Özellikle kalıcı makyaj tekniklerine özel olarak üretilen, kalıcı dipliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar yüzde yüz doğal içerikli oldukları için cilde hiçbir şekilde zarar vermez.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Kusursuz kuyruklu, keskin hatlı ve nizami çizilmiş bir eyeliner hattı… Kim her sabah böylesine güzel bir göz makyajı ile uyanmak istemez ki? Bu kolaylığa sahip olmak, en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner uygulaması ile artık mümkün!

Kalıcı eyeliner, göz kapağının üst bölgesine yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması olarak karşımıza çıkar. Göz kapağının üzerine, tercihinize göre kuyruklu ya da kuyruksuz olarak yapılabilen kalıcı göz eyeliner yöntemi, her gün eyeliner çekmenize ya da gün içerisinde sürekli eyeliner hattınızı yenilemenize lüzum vermeyen, oldukça pratik bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Dudak Renklendirme Ugulaması

Dudaklarınız solgun mu görünüyor? Dudak hatlarınız zamanla inceldi ve dudaklarınız daha küçük görünmeye mi başladı? Dudaklarınızı daha canlı gösterecek kalıcı ve doğal bir çözüm arıyorsanız; Kalıcı Dudak Renklendirme işlemi sizin için en doğru çözüm olabilir. Dudak renklendirme uygulaması üçe ayrılmaktadır.

 • Dudak Kontürü Renklendirme
 • Dudak içi rengine uygun olarak, sadece dudakların dış çerçevesine dudak kontürü uygulaması yapılır. Bu sayede dudaklar olduğundan daha kalın ve dolgun görünür. Özellikle ince dudaklara sahip bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

 • Dudak İçi Renklendirme
 • Dudakların kendi çerçeve hattı dışına çıkmadan uygulanan kalıcı renklendirme işlemidir. Zamanla solan ve rengini kaybeden dudaklarda daha parlak ve dolgun bir görüntü sağlanır. Kişinin tercih ettiği tüm renkler uygulanabilir.

 • Tam Dudak Renklendirme
 • Dudak çerçevesi ve dudak içine yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Mevcut dudaklar daha kalınlaştırılırken, dudak içinde renklendirme sağlanır. Bu sayede daha genç, daha büyük ve parlak dudaklara sahip olursunuz

  Dudak Renklendirme

  Dudak kontürü uygulaması ile hiçbir cerrahi operasyon veya dolgu olmadan, küçük ve ince dudaklar daha büyük ve dolgun hale getirilmektedir, aynı şekilde büyük ve dolgun dudaklar ise daha küçük ve ince gösterilebilmektedir. Renksiz ve solgun dudaklar renkelendirilerek daha canlı bir görünüm kazanması sağlanır. Dudakta renk boşlukları ve yara izi varsa mükemmel kamufle ederek dudakların normal görüntüsü sağlanmaktadır.

  Psikolojik rahatsızlığı olan kişilerde, 18 yaşın altındaki kişilere, pigment alerjisi olanlara,  keloidlerin (yürüyen yara) üzerine, kılcal damar çatlamalari üzerine, ilt lezyonları (egzama,siğil, mantar)üzerine dudak kontürü uygulanmaz.

  İpek Kirpik Uygulamaları

  Bu kirpiklerle bakışlarınız güzelleşir ve çekicilik kazanır.
  İpek kirpik saf ipekten üretildiğinden dolayı oldukça sağlıklıdır. İpek kirpiğin uzunluğunu, rengini ve formunu seçebilirsiniz, böylece gözünüze yakışacak en güzel görüntüyü yakalama şansına sahip olabilirsiniz.
  Profesyonel kirpik uygulamasında ipek kirpik kendi kirpiğinizin arasına yerleştirilir, bu işlem takma sayısına göre 1-1,5 saat sürer.
  İpek kirpiğin kullanım süresi altı ila sekiz hafta arasında olup, kirpiklerin yoğunluğuna göre üç ila dört hafta arasında bakım yapılması gerekmektedir.
  Bakımların süresi 15-20 dakika arasındadır.

  Kirpik Lifting

  Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun ve daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek amacıyla gerçekleştirilen bir uygulamadır.
  Özellikle düz kirpiklere sahip olan kadınların daha çok tercih ettiği bu uygulama, özel solüsyonlar ile kirpiklerde uzun süreli lifting ve kıvrık özellikleri kazandırır.
  Kirpik lifting; kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen, vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar.

  Protez Tırnak Uygulamaları

  Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.
  Protez tırnak üç şekilde uygulanmaktadır.

  Akrilik tırnak: Özel bir toz ve özel bir sıvı karıştırılarak elde edilir. Tırnak ucuna plastik bir tırnak yerleştirilir kalan kısımlar ise akrilik sıvı ile doldurulur.
  Jel tırnak: Bu yöntemde tırnağa bir jel uygulanır ve kurutup rötuşlar yapılarak şekil verilir. Bu yöntem en kalıcı ve doğal duran yöntemdir.
  Dipping tırnak: Bu yöntem akrilik tırnağa benzer arasındaki fark bu yöntemin mat ve kokusuz olmasıdır.

  Kalıcı Oje

  Kalıcı oje uygulaması; yoğun iş temposuna sahip, oje sürmeye ve manikür yaptırmaya zamanı olmayan, genellikle aynı renk ojeyi tercih eden kadınların oldukça tercih ettiği bir uygulamadır.

  Standart ojeler belli bir süre için ilk görünümünü korurlar. Fakat ev ve iş temposu nedeniyle çok çabuk zarar görürler. Soyulan ojelerin görünümü hoş olmadığı için sürekli ojeleri silip yeniden sürmek zorunda kalırız. Bu da azımsanmayacak ölçüde zamanımızı alır. Kalıcı oje; tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır.
   Kalıcı oje uygulaması ile çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Düzgün, pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm elde edilir. Tırnak kusurlarını kapatır. Kalıcı oje tırnaklarınıza hava ve su geçmesini engellemediği için tırnaklarınıza zarar vermez ve sararma yapmaz.

  Kalıcı oje özel ve tırnaklarınıza zararı olmayan, güvenle kullanabileceğiniz malzemelerden üretilmiştir. UV ışınları ile ojelerin kalıcılığı arttırılır ve böylelikle ojelerin kullanım süresi uzamış olur. Kalıcı oje uygulaması için özel cihazlar kullanılır. Bu cihazlar sayesinde oje tırnak üzerine yapışır ve daha sonra kurutulur

  © Copyright 2019 - Luxury Beauty Center Tüm hakları saklıdır. Data1