Luxury Beauty Center Hakkında

2000 yılından itibaren güzellik sektörüne yepyeni bir anlayışla giriş yapan Luxury Beauty Center, saç tasarım, kalıcı makyaj, el ve ayak bakımı, bölgesel zayıflama, cerrahi operasyon gerektirmeyen bir çok cilt bakım ve yenileme üzerine geliştirdiği özel formüller sayesinde sektörün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Luxury Beauty Center, yurtiçi ve yurtdışından gelen sayısız misafirlerine, konusunda deneyimli uzman personelleri eşliğinde İstanbul Kadıköy’de bulunan yeni adresinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Luxury Beauty Center’ ın misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve güzellik sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
• Koruyucu ve iyileştirici hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
• Güzellik sektörü alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, güzellik sektörü ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
• Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanları yetiştirmek,
• En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve danışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Luxury Beauty Center, sunduğu hizmetlerle, danışanlarını ve danışanlarının yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibiyle, altyapısıyla, güzellik sektöründe model oluşturmayı, Türkiye’de ve Dünya’ da hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Güzellik sektörünün merkezinde insan yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin hedefi ve ölçüsü insandır. Bilimsel düşünceyi temel alarak, insanı merkeze koymak, dünyadaki bütün gelişmeleri, uzmanlık ve tecrübemizle birleştirerek güzellik sektöründe kullanmak, danışanlarımızın haklarına, etik kurallarına sonuna kadar saygı duymak, verdiğimiz hizmeti dünya standartlarının da üzerine çıkartacak şekilde çalışkan ve öncü olmak bizi biz yapan değerlerin başında gelir.
© Copyright 2019 - Luxury Beauty Center Tüm hakları saklıdır. Data1